Back to the top

FeKK YU

FeKK YU

3. september 2015 / 3. rujna 2015 / September 3, 2015

Sara Jurinčić, Croatia, animation, documentary, experimental 2018, 9'

FeKK YU

Dolina vladarjev / Dolina vladara / Valley of the Rulers

Efim Graboy, Serbia Israel, documentary, 2018, 25’

FeKK YU

Edinstven / Jedini / Unique

Nikola Polić, Srbija, documentary, 2018, 30’

FeKK YU

Gottlieb

Krste Gospodinovski, North Macedonia, animation, 2018, 10’

FeKK YU

Izberi si ime / Zgjedhe një emër / Pick a Name

Dritëro Mehmetaj, Kosovo, fiction, 2018, 26’

FeKK YU

Izpod katerega kamna so zlezli / Ispod kojeg li su samo kamena ispuzali / From Under Which Rock Did They Crawl Out

Daniel Šuljić, Croatia, animation, 2018, 5’

FeKK YU

Komaj se spominjam tistega dne / Malo se sjećam tog dana / I Can Barely Remember the Day

Leon Lučev, Croatia, fiction, 2018, 21’

FeKK YU

Kraj, od koder vam pišem pisma / Mjesto odakle vam pišem pisma / The Place From Where I Write You Letters

Nikolina Bogdanović, Croatia, documentary, experimental, 2018, 9’

FeKK YU

Krasen dan / Divan dan / Many Happy Returns

David Jovanović, Serbia, fiction, 2019, 17’

FeKK YU

Mačka je vedno ženska / Mačka je uvijek ženska / A Cat Is Always Female

Martina Meštrović, Tanja Vujasinović, Croatia, documentary, animation, 2019, 16’

FeKK YU

Mamin ponos / Majkino zlato / Precious

Irfan Avdić, Bosnia and Herzegovina, fiction, 2018, 27’

FeKK YU

Nočem / Ne ću / I won’t

Jasna Čagalj, Croatia, animation, 2019, 4’

FeKK YU

Ograja / Gardhi / Fence

Lendita Zeqiraj, Kosovo, fiction, 2018, 15’

FeKK YU

Planine / Mountains

Hrvoslava Brkušić, Croatia, experimental, 2018, 12’

FeKK YU

Poskus srečne zgodbe / Obid za srekjna prikazna / An Attempt for a Happy Story

Lavinija Sofronievska, North Macedonia, fiction, 2018, 17’

FeKK YU

Predmeti, ki tonejo / Predmeti koji tonu / Sinking objects

Filip Peruzović, Croatia, fiction, 2018, 23’

FeKK YU

Spirala / The Spiral

Petar Vukičević, Croatia, fiction, 2019, 10’

FeKK YU

Vdahnjeno življenje / Udahnut život / Imbued Life

Ivana Bošnjak, Thomas Johnson, Croatia, animation, 2019, 12’

FeKK YU

Vmes / Në Mes / In Between

Samir Karahoda, Kosovo, documentary, 2019, 14’

FeKK YU

Založeni spomini / Zagubljena sjećanja / Misplaced Memories

Ivana Radić, Croatia, animation, 2019, 6’