Back to the top

FeKK YU

FeKK YU

Češnje / Trešnje / Cherries

Dubravka Turić, 2017, Hrvaška Croatia, 30’, igrani fiction
FeKK YU

Drama je precenjena / Precijenjena dramaturgija / Drama is Overrated

Sunčica Ana Veldić, 2017, Hrvaška Croatia, 21', dokumentarni documentary
FeKK YU

Dva na dva / Two for Two

Jelena Oroz, 2018, Hrvaška Croatia, 8’, animirani animation
FeKK YU

Iz centra sveta prihajajo / They Come from the Center of the World

Dina Duma, 2017, Makedonija Macedonia, 16’, eksperimentalni experimental
FeKK YU

Koliva / Kolivo

Andrej Volkashin, 2017, Makedonija Macedonia, 25’, igrani fiction
FeKK YU

Krila in stvari / Krila i stvari / Wings and Things

Jelena Gavrilović, Stefan Djordjević, 2018, Srbija Serbia, 15’, igrani fiction
FeKK YU

Lovettovi / The Lovetts

Igor Bezinović, 2018, Hrvaška Croatia, 17', dokumentarni documentary
FeKK YU

Menih / The Monk

Žarko Ivanov, 2018, Makedonija Macedonia, 12', animirani animation
FeKK YU

Mesec dni / Një Muaj / A Month

Zgjim Terziqi, 2017, Kosovo Kosovo, 26', igrani fiction
FeKK YU

Miško / Mishko

Hanis Bagashov, 2018, Makedonija Macedonia, 16', igrani fiction
FeKK YU

Najtoplejši dnevi poletja / Najtopliji dani leta / Hottest Summer Days

Maša Šarović, 2017, Srbija Serbia, 22’, igrani fiction
FeKK YU

Oni živijo / Oni žive / They Live

Goran Nikolić, 2018, Srbija Serbia, 30', dokumentarni documentary
FeKK YU

Polna glava veselja / Puna glava radosti / A Head Full of Joy

Branislav Milatović, 2018, Črna gora Montenegro, 18', igrani fiction
FeKK YU

Rast preteklosti / Prošlost raste / Past is Growing

Dea Jagić, 2018, Hrvaška Croatia, 8', animirani animation
FeKK YU

Samo plavanje / Samo plivanje / Just Swimming

Darko Vidačković, 2017, Hrvaška Croatia, 10', animirani animation
FeKK YU

Saturn v levu / Saturn u lavu / Saturn in Leo

Anna Šagadin, 2018, Hrvaška Croatia, 5’, animirani animation
FeKK YU

Skoraj nič: in še naprej je noč / Skoro ništa: i dalje noć  / Almost Nothing: So Continues the Night

Davor Sanvincenti, 2017, Hrvaška Croatia, 12’, eksperimentalni experimental
FeKK YU

These Sounds Taste Synthetic

Gretel Dani, 2017, Kosovo Kosovo, 8’, eksperimentalni dokumentarni experimental documentary
FeKK YU

Ujeti v stroju / Zarobljeni u stroju / Ghost in the Machine

Leon Rizmaul, 2018, Hrvaška Croatia, 27', dokumentarni documentary
FeKK YU

Weltschmerz

Anja Kavić, 2017, Bosna in Hercegovina Bosnia and Herzegovina, 8', dokumentarni eksperimentalni experimental documentary
FeKK YU

Zaključni krog / Završni krug / End Cycle

Vladislav Knežević, 2017, Hrvaška Croatia, 18', eksperimentalni experimental
FeKK YU

Zmorem sam / Mogu Sam / On My Own

Nikola Polić, 2018, Srbija Serbia, 17’, igrani fiction